ELADÓ - ÁRUFELTÖLTŐ POZÍCIÓ XIII. kerületi virágpiac

Elsősorban hölgyek jelentkezését várjuk!

Hol van a munka pontosan?
1135. Budapest, Szent László utca 21 – 23., VIRÁGPIAC

Időben mikor kell dolgozni?
Délutánonként, heti 30-36 órában, esetenként szombati munkavégzés is.
H,CS: 12:00-19:00, K,Sz,P,Sz: 16:00-19:00

Mi a munkakör és mik a feladatok?
Ajándéktárgyak eladása, készlet kezelése, áru feltöltés, polc feltöltés, vevő kiszolgálás, kapcsolattartás a központtal

Mit várunk el minimálisan?
Kedves és vevőorientált hozzáállás, érettségi, kulturált megjelenés, munkára való igényesség, eladói tapasztalat

Nagyon örülünk, ha következők valamelyikével rendelkezel:
Árukezelési ismeretek, számítógépes ismeretek

Mit kínálunk mindezért?
Korrekt és biztos fizetést (pontosabbat személyesen, bérezés megegyezés szerint, jelentkezéskor bérigény jelölhető),
Hosszútávú munkalehetőség, Családias, kultúrált munkakörnyezet,
Munkaruha, Béren kívüli juttatás próbaidő után.

Hogyan jelentkezz?
KIZÁRÓLAG E-MAIL-BEN, FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL vagy minimum egy fényképet is tartalmazó bemutatkozó levéllel. Az e-mailben írd bele, hogy a virágpiaci eladói állásra jelentkezel.

E-MAIL CÍM: ALLAS@EUROSOUVENIRS.HU

Jelige: SZENT LÁSZLÓ PIAC

Az e-mailben elküldött önéletrajzok vagy bemutatkozó leírások alapján felkeressük az e-mailben jelentkezőket.

És kik vagyunk mi?
Itt mindent megtalálsz: http://webshop.eurosouvenirs.hu/rolunk_eurosouvenirs

Várunk csapatunkba, ha megfelelsz a fentieknek és E-MAIL-ben (allas@eurosouvenirs.hu) "VIRÁGPIACI ELADÓ" jeligével jelentkezel a felhívásra!

Üdv:
Az Euro Souvenirs csapata

ÚJ TERMÉKEINK
HÚSVÉTI AJÁNDÉKTÁRGYAK
Kövessen minket Facebookon
FLAMINGÓS AJÁNDÉKTÁRGYAK
UNIKORNISOS AJÁNDÉKTÁRGYAK
SZÉLFORGÓK

SZÉLFORGÓK

SZÉLFORGÓK ÖSSZERAKÁSA:

Névnapok

Ma 2019. március 24.,

Gábor, Karina napja van.

Holnap Irén, Írisz napja lesz.

BANKKÁRTYÁT IS ELFOGADUNK